Nowa drama! Hi Venus | Moja Wenus

Każdy, kto był na moim blogu choć raz, z pewnością zauważył, że mam totalnego hopla na punkcie pewnego aktora 😉
Nie byłabym więc sobą, gdybym nie przytuliła się do „Hi Venus”, skoro główną rolę w tej dramie gra Zeng Shunxi. Na pewno pamiętacie też, jak bardzo polubiłam jego duet z Liang Jie w „Time flies and you are here”. Tym bardziej, nie potrafiłabym odpuścić tłumaczenia napisów do ich drugiego wspólnego serialu.
I oto jest! Pierwszy odcinek „Hi Venus” z polskimi subami ma dziś swoją premierę. A ja jestem przeszczęśliwa.
Możecie nie być świadomi, ale czekałam na emisję tej romantycznej komedii aż rok. To był rok pełen niepewności i tęsknego wręcz wyczekiwania. To, czy będę mogła mieć udział w przybliżeniu produkcji polskiej widowni, zależało od wielu czynników. Dzięki życzliwości ekipy MeiQ stało się to możliwe.

A co poza świetną obsadą czeka na Was w „Hi Venus”? Poniżej znajdziecie krótki opis fabuły:

Pierwsze spotkanie Ye Shilan i jej przyszłego szefa nie należało do szczególnie udanych. Przez pewne drobne nieporozumienie młoda lekarz pediatra podpadła Lu Zhaoxiemu, który niedawno objął stanowisko dyrektora w Szpitalu Anxing. Chcąc się odegrać za to, jak go wcześniej potraktowała, Zhaoxi zatrudnia ją jako swoją asystentkę i próbuje skutecznie uprzykrzyć jej życie. Mogłoby się wydawać, że Shilan na zawsze znienawidzi przystojnego przełożonego, jednak spędzając u jego boku sporo czasu z powodu wspólnej pracy, powoli się w nim zakochuje. Zhaoxi również zaczyna poddawać się emocjom i mimo licznych przekomarzanek z uroczą asystentką, odkrywa, że ich drogi musiało skrzyżować przeznaczenie.

Pamiętajcie, żeby zasubskrybować kanał Huace Croton TV Polska, by być na bieżąco z nowo dodanymi odcinkami, lub sprawdzać regularnie zakładkę Napisy na mojej stronie 😉
Mam nadzieję, że historia kupi Was tak bardzo, jak mnie. Miłego oglądania!

Kadry pochodzą z oficjalnych profili obsady i dramy na weibo: 我可能遇到了救星 ,  曾舜晞

Może Cię zainteresować

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.