Napisy

Romance on the Farm [田耕纪]

Liczba odcinków: 26
Postęp tłumaczenia: 15/26
Hardy: Cindi
Beta tester: MXC
Oglądaj na: kkropka.pl

To miał być zwykły test gry symulującej życie na starodawnej wsi. Tymczasem rzucona w wirtualną rzeczywistość Man’er nie spodziewa się, z czym będzie się mierzyć podczas rozgrywki. Nie dość, że już na starcie dostaje praktycznie niemożliwą do wykonania misję, to jej ukończenie skutecznie utrudnia jej grupka kłopotliwych NPC. Każdy dzień spędzony w grze poświęca ciężkiej pracy, rozwiązywaniu rodzinnych konfliktów i szukaniu łatwego sposobu na zarobienie pieniędzy. Żeby było jeszcze ciekawiej, na jej drodze pojawia się tajemniczy Shen Nuo…


Hi Venus | Moja Wenus
[我可能遇到了救星]

Liczba odcinków: 24
Postęp tłumaczenia: ZAKOŃCZONE, 24/24
Zwiastun: [1] [2] [3]
Oglądaj na: Huace Croton TV Polska
Korekta: Riva

Pierwsze spotkanie Ye Shilan i jej przyszłego szefa nie należało do szczególnie udanych. Przez pewne drobne nieporozumienie młoda lekarz pediatra podpadła Lu Zhaoxiemu, który niedawno objął stanowisko dyrektora w Szpitalu Anxing. Chcąc się odegrać za to, jak go wcześniej potraktowała, Zhaoxi zatrudnia ją jako swoją asystentkę i próbuje skutecznie uprzykrzyć jej życie. Mogłoby się wydawać, że Shilan na zawsze znienawidzi przystojnego przełożonego, jednak spędzając u jego boku sporo czasu z powodu wspólnej pracy, powoli się w nim zakochuje. Zhaoxi również zaczyna poddawać się emocjom i mimo licznych przekomarzanek z uroczą asystentką, odkrywa, że ich drogi musiało skrzyżować przeznaczenie.


Double Tap [双探]

Liczba odcinków: 16
Postęp tłumaczenia: 11/16
Zwiastun: Viki
Oglądaj na: Viki
Korekta: Baka

Shuangta. Otoczone gęstymi lasami miasteczko, położone w północno-wschodnich Chinach. To właśnie tutaj krzyżują się drogi policjanta Li Huiyana i pracownika zakładu pogrzebowego Zhou You. Jednego, w to mroźne i zasypane śniegiem miejsce, sprowadza pogoń za porywaczami nastoletniej dziewczynki. Drugi przyjeżdża do Shuangta, by rozwiązać tajemnicę śmierci swojego ojca. Dwie z pozoru niezwiązane ze sobą sprawy okazują się być elementami większej układanki. Czy Li Huiyan i Zhou You połączą siły, by rozwiązać zagadkę? Jakie mroczne tajemnice skrywa miasteczko na odludziu?


The Journey Across The Night [我在香港遇见他]

Liczba odcinków: 26
Postęp tłumaczenia: ZAKOŃCZONE, 26/26
Link do pobrania napisów: Dysk Google
Korekta: akwamaryn45

Poukładany i bardzo trzeźwo myślący Li Jia (Zeng Shunxi), pragnący zgłębić wiedzę na temat dziedziczenia chorób psychicznych, wyjeżdża na studia do Hongkongu. Pierwszego dnia pobytu poznaje bardzo ekscentryczną agentkę nieruchomości, Zhang Chachę (Cherry Ngan) i entuzjastycznego studenta anatomii, Shi Chenga (Zhou Chengao). Z pomocą świeżo poznanej koleżanki, Li Jia wynajmuje mieszkanie na ulicy Głównej, o której krążą dość niepokojące plotki… Tak zaczyna się życie chłopaka w obcym mieście, pełne nietuzinkowych spotkań z nieznajomymi, odkrywania ich sekretów i rozwiązywania nierzadko trudnych i przerażających zagadek. 


Ultimate Note [终极笔记]

Liczba odcinków: 36
Postęp tłumaczenia: ZAWIESZONE po odejściu z grupy, 7/36
Link do pobrania napisów: Dysk Google
Notki do mojego tłumaczenia: Dokumenty Google
Korekta: akwamaryn45

Nazywam się Wu Xie. Dwójka moich najlepszych kumpli to zachłanny i gadatliwy Wang Pangzi oraz cichy, ale porywczy Zhang Qiling. Podążając za wskazówkami, pozostawionymi przez mojego dziadka w jego pamiętniku, wspólnie przeżyliśmy mnóstwo ekscytujących przygód. Odnaleźliśmy Pałac Qixing Lu, gdzie zaatakowały nas insekty shibie, ulegliśmy iluzji Zielonookiego Lisa i wpadliśmy w wiele niebezpiecznych pułapek. Ledwo uszliśmy z życiem. Udało nam się wyjść stamtąd cało wyłącznie dzięki pomocy Zhang Qilinga. Myślałem, że po tym wszystkim moje życie wróci do normy. Jednak gdy już siedzisz w czymś za głęboko, nie ma odwrotu. Poszukiwania zaginionego wujka Sanxinga zawiodły mnie głęboko pod wody Wysp Paracelskich. Zamiast odpowiedzi, pojawiły się kolejne pytania o długowieczność i “Ostateczne”. Ku mojemu zaskoczeniu, w podwodnym grobowcu znalazłem wiadomość od Xie Lianhuana: “Wu Sanxing chce mnie dopaść”. Figurki ryb z brązu poprowadziły mnie na górę Changbai do Pałacu Dryfującego w Chmurach, ukrytego głęboko pod śniegiem. Dzięki wskazówkom Wang Zanghaia udało nam się zlokalizować Trumnę Dziewięciu Smoków, spotkaliśmy dwunastorękiego króla Wannu i bardzo niebezpieczną Harpię. W końcu dotarliśmy do Wrót z Brązu. To one okazały się być celem podróży Zhang Qilinga. Jego zadaniem było strzec skrywanych tam sekretów. Kiedy patrzyłem, jak znika za wrotami, zastanawiałem się, co takiego kryje się po drugiej stronie.
A teraz przyszedł czas, by wyruszyć w kolejną podróż…