Nowa drama. Romance on the Farm.

Wystarczająco długo leniuchowałam i przyszedł w końcu czas rozruszać moje fansuberskie paluszki. Tym razem wrzuciłam na warsztat dramę kostiumową, która zrobiła na mnie w tym roku szczególne wrażenie. Może nie była to popularna produkcja, ale ze względu na tematykę naprawdę wyjątkowa. „Romance on the Farm” to z założenia lekka romantyczna komedia. Jednak dla mnie jako widza, to ubarwiona pięknymi wiejskimi widokami opowieść o trudnych relacjach rodzinnych oraz przywiązaniu i szacunku do ziemi, jako źródła życia. I owszem! Zeng Shunxi wcielił się w główną rolę męską, ale nie miało to wpływu na decyzję o tłumaczeniu napisów. Najważniejszą postać zagrała bowiem Tian Xiwei i w tej roli właśnie odkryłam jej cudowną naturalność i talent. To dzięki niej, tak mocno przywiązałam się do głównej bohaterki i przeżywałam jej przygody.
Wierzę, że zarówno dla mnie jak i dla tych, co zdecydują się oglądać, będzie to cudownych kilka tygodni z dramą.

A o czym opowiada „Romance on the Farm”? Poniżej krótki opis fabuły:

To miał być zwykły test gry symulującej życie na starodawnej wsi. Tymczasem rzucona w wirtualną rzeczywistość Man’er nie spodziewa się, z czym będzie się mierzyć podczas rozgrywki. Nie dość, że już na starcie dostaje praktycznie niemożliwą do wykonania misję, to jej ukończenie skutecznie utrudnia jej grupka kłopotliwych NPC. Każdy dzień spędzony w grze poświęca ciężkiej pracy, rozwiązywaniu rodzinnych konfliktów i szukaniu łatwego sposobu na zarobienie pieniędzy. Żeby było jeszcze ciekawiej, na jej drodze pojawia się tajemniczy Shen Nuo…

Tym razem dramę obejrzycie, korzystając z linków zamieszczonych na podstronie mojego bloga. Znajdziecie je w zakładce Napisy. Zdradzę Wam jeszcze w sekrecie, że nowe odcinki, będę dodawać raz w tygodniu, w każdą sobotę.

Kadry pochodzą z oficjalnego profilu dramy na weibo: 田耕纪 

Może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.